Meie lugu

Olgem ausad, keegi väga ei viitsi neid asju lugeda, teeme lühidalt ära.
Ükskord jõime vett. Väga vee maitsega oli. Pudelist saab aga kurgi, jõhvika ja arbuusi maitsega vett. Miks kodus ei saa? Saab küll! Maitsepood pakub laia valikut maitsestajaid, millega saab maitsestada vett, kuumi ja külmi jooke ning kasutada maiustuste valmistamisel.

Panime tähele, et mujal maailmas kasutatakse väga palju toitude ja jookide valmistamisel maitsestajaid. Eks paljud meie igapäevaseid toite või jooke on ju samamoodi saanud maitse just maitsestajatega. On see siis maitse andmiseks või juba olemasoleva maitse tugevdamiseks. Näiteks kui teha maasikakreemi maasikatega, siis teinekord võiks olla maitse tugevam - siin tulevadki appi maitsestajad.

Teine kasutus on neil maitsestajatel jookide sees. Kokteilid, vesi, tee ja loomulikult kohv. Paljud meist kasutavad kohvi sees siirupeid, need on aga suhkrused ja päris magusad. Mõned meist ei taha magusat kohvi või ei või tervislikel põhjustel tarbida suhkrut. Appi tulevad maitsestajad. Paljud maitsestajad, nagu näiteks Capella ei sisalda suhkrut, kaloreid, ega rasvu. Seepärast saavad neid kasutada ka diabeetikud.

Lõpetuseks, meie tiimil on kogemus teeninduses. Me teame peaaegu täpselt, mida Sa tahad ja kuidas tegeleda Sinu soovidega. Ja kui me ei tea mida Sa tahad, siis saame ehk teada. Tsiteerime RUJA laulusõnu: "Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina." Lolliks me jääda ei taha, parimat teenindust tahame pakkuda :)
Uudistame, avastame ja uurime ise ka maitseid ning katsetame neid. Kui midagi lahedat välja kukub, anname sellest kindlasti sotsiaalmeedia või blogi kaudu teada!

Vinget päeva Sulle!
Maitsepood


Meie väärtused

office-1
office-2
office-3